Výroba a prodej

Vyroba_nahled

Zahájili jsme zakázkovou výrobu a prodej kabelů a pódiových kabelových systémů.
Bližší informace najdete v sekci Výroba a prodej, nebo na Facebooku na naší nové stránce OteCables.

4)DSC_3120 1)Signal distribution

Stagebox detailStagebox set

1_hlavniHybrid cable

Sennheiser EM1046

sennheiser_em1046-1

V dnešní době nedostatku volných frekvencí pro bezdrátové audio systémy, je pro jejich bezchybný provoz kvalita použitých komponentů velmi důležitá. Proto jsme jako základ našeho systému zvolili modulární přijímače Sennheiser řady 5000 – EM1046.

sennheiser_em1046-1

V jakém případě se jedná o „line-array“? …

muzikus1.jpg

Stalo se vám, že zpěvák na koncertě huhňal? Chtěli jste vrátit vstupné, protože ozvučení bylo prostě špatné? A víte vůbec, o čem zvukařina je?
V časopise Muzikus začal právě vycházet seriál, který vám leccos vysvětlí.
http://www.muzikus.cz/save/pdf/201507_034_line%20array.pdf

 

muzikus1.jpgmuzikuscz-hudportal

Kronos Quartet

[fb_embed_post href=“https://www.facebook.com/otesound.cz/posts/780278785402018/“ width=“550″/]

Kvíz

Tak schválně, tipněte si, která kapela má takovéto milé „dvojité varování“ ve svém technickém rideru… :-)

OteSound v Muzikusu

muzikuscz-hudportal

V únorovém čísle časopisu Muzikus vyšel v rámci seriálu „Jezdící zvukaři …“ článek o firmě Otesound.Muzikuswww.muzikus.cz

Bob je pořád frajer…

Koncert Boba Dylana jsme měli možnost dělat hned dvakrát. Jednou ve Vídeňské Stadthalle a pak ještě repete v Klamu. Oboje v intervalu dvou dní, takže spánku moc nebylo – klasika…
Všecko ale šlapalo celkem bez problému. Bobovi technici v čele s Jasonem (FOH) byli přesní, rychlí a stáli nohama na zemi. I nějaká ta legrace byla… :-)
Bobův výkon byl samozřejmě taky super. Trošku mě zarazilo, že zpíval hned na 3 mikrofony současně (vypadalo to spíš jak na tiskovce než jak na koncertě) – trošku jsem nechápal, v čem by to mohlo být super – pak mně ale Jason vysvětlil, že to byl Bobův nápad, že to chce, že to bude cool. :-) No tak že mu je tam teda dal… ale co myslíte, zapojil je? 😉
Ještě připojuju pár fotek, těch si važte, od Bobových bodyguardů, kteří samozřejmě hlídají přísný zákaz focení, jsem za ně málem dostal na holou. Naznačili mně, že vlastně můžu být rád, že se na té zvukovce jako system designer můžu podílet… Jo, pěkný zážitek.

54632.png 48189.png 3878.png
IMG_1689
IMG_1697

Po krk v bahně

Lepší místo na testování systému jsme si asi fakt vybrat nemohli… Mohlo nás asi napadnout, že když se to někde jmenuje Na blatinách, bude to možná mít nějaký důvod ;-D 

Ještě že sousedi mají ve výbavě traktor, lopata s krumpáčem už na to fakt nestačily. Ale na druhou stranu, těžce na cvičišti, lehko v boji… To se mně potvrzuje pořád.

Playlist v německém stylu – jen pro otrlé povahy ;-)

Asi jsem ještě nepotkal ujetější playlist než u této nejmenované německé kapely. Posuďte sami. Kluci mají asi bujnou fantazii. Nebo si rádi dají něco ostřejšího :-) Ale hraje jim to pěkně, to zase jo.

Střípky z loňské sezóny

Probírám se fotoarchivem z loňské sezóny a zaujala mě tahle fotka.

Jak moc je vhodné kombinovat plně vybavený digitální pult s analogovou studiovou technikou na live akci?

Může být slyšet nějaký rozdíl?


IMG_1674


(Bob Dylan, Wiener Stadthalle 2014)