17.2.2012 Nové vybavení Meyer Sound a A&H

Pro novou sezonu jsme rozšířili sortiment zvukového vybavení o reproboxy MEYER SOUND UPQ-1P a mixážní konzolu Allen&Heath iLive144 s mixrackem iDR10, který nabízí až 128 vstupů a 32 výstupů.

 

 

UPQ-1P reprezentují legendární kvalitu a výkon firmy MEYER SOUND v kompaktním balení. Tyto reproboxy nabízejí vyrovnanou fázovou a frekvenční charakteristiku, při vyzařovacích úhlech 80° horizontálně a 50° vertikálně (-6dB).

UPQ-1P jsou všestranné a lze je použít pro celou řadu aplikací. (Například jako hlavní PA pro menší až střední produkce, nebo jako vykrývací reproboxy pro velké systémy.)

Díky tomu jsme schopni nabídnout kvalitu MEYER SOUND za velmi příznivou cenu!

 

 

Modulární digitální mixážní systém iLive144 firmy Allen&Heath obsahuje konzolu, která nabízí 36 faderů v každé vrstvě. Mixrack iDR10 poskytuje 64 vstupů a 32 výstupů s volitelným AES/EBU, SPDIF a MADI rozhraním.  Systém využívá redundatního spojení mezi konzolou a mixracky, duálních “Mix Engine” DSP procesorů a záložních napájecích zdrojů, čímž chrání celý systém před výpadkem či selháním důležitých komponent.

 

iLive systémy lze kombinovat. V dual rack módu se zvýší počet vstupů až na 128, v FOH/MON módu konzole sdílejí vstupní převodníky, avšak ovládání trimu vstupních citlivosti je nezávislé, stejně jako DSP processing.

 

Fundamentální částí systému je iPad se softwarem MixPad pro bezdrátové ovládání systému, který výrazně rozšiřuje možnosti nastavení a šetří čas na pódiu.