YAMAHA CL5

Portfolio našich mixážních pultů jsme doplnili o špičkovou digitální konzoli Yamaha CL5 doplněnou dvěma boxy Rio3224-D.Série CL5 je založena na přenosovém systému DANTE a poskytuje velmi širokou řadu příslušenství a kompatibilitu s ostatními systémy. Nabídnout tak můžeme ucelené a robustní řešení.Přenos DANTE rozhraní zabezpečuje soustava switchů CISCO.

Primární a sekundární (záložní) rozvod poskytuje bezpečný provoz bez výpadků i v případě fyzického poškození části kabeláže.

K dispozici je dostatečný počet portů pro připojení dalších zařízení jako např. recording, další odbavovací pracoviště apod., a to jak na straně FOH, tak na STAGE.

Systém umožňuje propojení nejen standardními metalickými kabely, ale při požadavku na dosažení větší vzdálenosti i optikou.

Napájení pracoviště FOH i STAGE je osazeno záložními zdroji APC UPS.Podstatou efektivní práce na pódiu je dokonalý „cabel management“.
Pro Rio boxy jsme proto sestavili Stage Rack doplněný o systém „sub snake“ kabelů, které umožňují umístit vstupní stageboxy přesně tam, kde jsou na pódiu potřeba a pomocí multipin konektorů rychle měnit konfiguraci celého systému (neocenitelné např. při použití rolling risers a rychlých změnách scén).

RIO Rack front  RIO Rack back  StageBox